- Надзвичайно легке нанесення й обробка
- Висока стійкість до біологічних загроз
- Стійкість до деформації
- Надзвичайно висока стійкість до забруднень
- Висока стійкість покриття
- Висока стійкість кольору
- Захист від дощу через 24 години після завершення робіт
Штукатурку виготовлено на основі акрилових дисперсій, наповнювачів і мармурової крихти. Містить облагороджувальні компоненти і спеціальну воскову дисперсію, яка запобігає проникненню вологи в структуру основи і полегшує нанесення штукатурки.
Акрилову штукатурку TA 11 призначено для ручного або машинного виконання тонкошарових декоративних штукатурок на будь-яких мінеральних основах зовні й усередині будівель.
Температура застосування: | від +5ºC до +25ºC |
Час висихання: | прибл. 8 годин |
Час затвердіння: | прибл. 48 годин |
Колір: | 318 кольорів |
Упаковка: | відро 25 кг |
Тип: | баранек, короїд |
*Технічні дані вказано для температури +20ºC та відносної вологості повітря 60%.
Основа повинна бути відповідно рівною, сухою, міцною, очищеною від пилу, забруднень, а також біологічної (грибок, пліснява, мох) і хімічної корозії тощо. Забруднення будь-якого роду необхідно очистити водою під підвищеним тиском. Старі штукатурки і малярні покриття зі слабкою адгезією необхідно видалити. Виїмки заповнити клейовим розчином або стандартним штукатурним розчином. Основи з низькою несучою здатністю, з високою поглинальною здатністю або крихкі (тобто, такі, що залишають сліди пилу при протиранні долонею) з метою зміцнення і зменшення поглинальної здатності потрібно покрити Акриловою Ґрунтовкою GА 10. У разі потреби поверхню вирівняти клейовим розчином. На свіжі цементні або цементно-вапняні штукатурки, Акрилову Штукатурку TA 11 можна наносити не раніше, ніж через 28 днів після їх виконання, на бетон не раніше, ніж через 3 місяці, в системах утеплення армований шар витримати мінімум 3 дні. Всі основи повинні мати стабілізований рівень вологості й завершений процес затвердіння. Перед нанесенням штукатурки поверхню необхідно заґрунтувати Ґрунтувальною Фарбою PА 10 в кольорі, наближеному до кольору штукатурки.
Використовувати з урахуванням вимог СНиП 3.04.01. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати з допомогою низькообертового дриля з кошиковою мішалкою до отримання однорідної консистенції. У разі потреби додати невелику кількість води (тільки для корекції, максимум до 1,5 %). При нанесенні методом розпилення максимальна добавка води становить до 100мл/25 кг штукатурки. Кількість доданої води у випадку кожної упаковки повинна бути однаковою. Додавання води може призвести до зміни робочих властивостей штукатурки та її кольору. Не змінювати склад маси додаванням цементу, піску або інших компонентів.
У випадку виконання вручну штукатурку наносити за допомогою терки з неіржавіючої сталі і розподіляти до отримання шару товщиною в зерно. Протягом 15 хвилин після нанесення маси необхідно надати їй потрібну структуру за допомогою пластмасової терки: “баранек” – круговими рухами, “короїд” – вертикальними, горизонтальними або круговими рухами, залежно від бажаного розташування борозенок. При затиранні штукатурку не обприскувати водою. Зібраний матеріал після перемішування придатний для повторного використання.
Для розпилення можна використовувати лише штукатурку структури “баранек” з товщиною зерна від 1,5 мм до 3 мм. У цьому випадку потрібно застосовувати рекомендований виробником розпилювальний агрегат з наступними параметрами: штукатурка товщиною 1,5 мм – форсунка № 2 (5,5 мм), штукатурка товщиною 2 мм – форсунка № 3 (6,5 мм), штукатурка товщиною 2,5 і 3 мм – форсунка № 4 (7 мм). Рекомендований тиск на агрегаті 3,5–4 атм. Струмінь маси повинен розпилятися вертикально з відстані приблизно 25 см від стіни. Пістолет потрібно вести безперервним рухом по всьому фрагменту стіни , що є окремою частиною фасаду. Щоб уникнути відмінності у відтінках кольору, необхідно на одну і ту ж поверхню наносити штукатурку з однаковим номером виробничої партії (дата придатності і номер партії розміщені на упаковці). Штукатурки з різних партій перед використанням змішати. Перерви в роботі слід планувати заздалегідь (наприклад, по закінченню робіт на кутах і зламах будівлі, під водостічними трубами, на стику кольорів і т.п.).
Застосовувати при температурі основи і навколишнього середовища від +5 ºC до +25 ºC. Не наносити на нагріту основу. У процесі роботи, а також під час висихання штукатурки слід уникати безпосередньої дії прямих сонячних променів, впливу сильного вітру, дощу. Захищати штукатурку до моменту її повного тужавіння за допомогою плівки або щільної захисної сітки. Температура основи і навколишнього середовища під час нанесення і протягом наступних 48 годин не повинна бути нижчою +5 ºC. Низька температура і висока вологість повітря подовжують час висихання штукатурки. Інструменти відразу після використання вимити водою. Свіжі забруднення штукатуркою можна змити водою, в той же час затверділі залишки штукатурки можна видалити тільки механічним шляхом. Штукатурка набуває повних властивостей міцності через 28 днів після закінчення робіт.
У разі виконання штукатурки всередині приміщень перед передачею в експлуатацію їх необхідно провітрювати до повного зникнення запаху.
Застосування в системах утеплення штукатурок у темних, насичених кольорах (з коефіцієнтом відбиття розсіяного світла менше 20%) не повинне перевищувати 10% штукатуреної поверхні.
Перш ніж приступити до виконання фасаду, необхідно перевірити на невеликій ділянці відповідність замовленої структури і кольору.
Про будь-які зауваження щодо нестандартних властивостей штукатурки і її кольору невідкладно повідомляти продавця. У випадку поєднання з продукцією інших виробників ТзОВ “Снєжка-Україна” відповідальності не несе.
Інформація, що міститься в описі, має на меті забезпечення належного виконання робіт, пов'язаних з нанесенням штукатурки. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник через невміле або невідповідне до призначення використання виробу, а також не має впливу на погодні умови при проведенні робіт.